Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
A Certain Magical IndexRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- K-ON!!Rated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Isekai QuartetRated ★ 2.5
Pop Team EpicRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0