Movies
Ratings
333- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
The Polar ExpressRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
Heaven Is for RealRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.5
War RoomRated ★ 3.5
The Case for ChristRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
The Woman Who RanRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.0
The Eighth DayRated ★ 3.0