Movies
Ratings
17
A Friend In NeedRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 0.5
The IslandRated ★ 3.5
Belle & SebastianRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 2.5
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 3.0
Freedom WritersRated ★ 3.0- Still StrangeRated ★ 3.5
- OceansRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.5
Letters from Kanai NiraiRated ★ 2.5
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 2.5
True LiesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0