Titles you rated
Fight ClubRated ★ 5.0
HostelRated ★ 2.0
GhostbustersRated ★ 5.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
MemoriesRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
UltravioletRated ★ 1.5
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.0