Movies
Ratings
23
Black SwanRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0