Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Control ZRated ★ 3.5