Movies
Ratings
50
RED 2Rated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 1.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 0.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
AvatarRated ★ 1.0