Movies
Ratings
128
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Psycho-Pass: Sinners of the System - Case.1 Crime and PunishmentRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 5.0
The MistRated ★ 2.0
ExitRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5