Titles you rated
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 1.0
High KickRated ★ 2.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
SlayersRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 4.5