Movies
Ratings
35
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0