Movies
Ratings
81
HellcatsRated ★ 2.5
DivergentRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.5
PompeiiRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Leap YearRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
My PaparottiRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0