Titles you rated
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.5