Movies
Ratings
408
Frozen IIRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
ColetteRated ★ 3.0
OmeletteRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
Oh BrothersRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0