Titles you rated
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0- FamilyRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 5.0
Cutie PieRated ★ 3.5
Dummy MommyRated ★ 4.0- I Need a FairyRated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 4.0
Lights and ShadowsRated ★ 4.5
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Ohlala CoupleRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 4.0