Movies
Ratings
78
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 2.0
Blade RunnerRated ★ 4.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
JobsRated ★ 2.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5