Series
Ratings
13
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Office Season 3Rated ★ 5.0
The Office Season 2Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
MazinkaiserRated ★ 4.5- GunbusterRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0