Movies
Ratings
327
The WailingRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0- Francis: Pray for MeRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Copying BeethovenRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 5.0- 28 Months LaterRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 4.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 3.0
[REC]²Rated ★ 4.0
Ghost ShipRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0