Titles you rated
The SimpsonsRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 4.5
- Doctor WhoRated ★ 4.5
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Heroes RebornRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 3.0