Movies
Ratings
296
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0