Movies
Ratings
15
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5