Movies
Ratings
427
ContactRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Lust for LifeRated ★ 3.5
High NoonRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 3.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.0
The ApartmentRated ★ 3.5
Man with a Movie CameraRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
L.A. ConfidentialRated ★ 3.5
The King of ComedyRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.0- Spring Of Korean PeninsulaRated ★ 3.5
TuitionRated ★ 3.0
Stranger Than ParadiseRated ★ 3.0
DenialRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0