Titles you rated
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 5.0
I Give My First Love to YouRated ★ 5.0
A Cruel AttendanceRated ★ 5.0
ChloeRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 0.5
HauntersRated ★ 2.5
FluRated ★ 3.5
CrankRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0