Series
Ratings
42
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Adventure Time: Fionna & Cake Season 1Rated ★ 5.0
Over the Garden WallRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 4.5
Gravity Falls Season 1Rated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5- 퇴마록Rated ★ 3.0
Dream ProductionsRated ★ 5.0