Movies
Ratings
244
The Man Standing NextRated ★ 1.5
Little ForestRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
A Royal AffairRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.0
The World's Fastest IndianRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 1.5
The Wedding SingerRated ★ 3.0
Oliver TwistRated ★ 4.5
Anna KareninaRated ★ 4.0
The English PatientRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
The HoleRated ★ 4.0