Series
Ratings
50
The ProducersRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0- JealousyRated ★ 4.0
Love in Your BosomRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- IslandRated ★ 5.0
My Sweet CityRated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 4.0
What's Up FoxRated ★ 4.0
Miss RipleyRated ★ 2.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Dr. JinRated ★ 3.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0