Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 2.5
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Love in ContractRated ★ 3.0
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5