Movies
Ratings
617
The First OmenRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
CaveatRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 3.0- Love and LeashesRated ★ 2.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
RebeccaRated ★ 3.5
Strangers on a TrainRated ★ 3.5
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
CatfightRated ★ 4.0