Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 1.0
District B13Rated ★ 2.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5