Titles you rated
Your Name.Rated ★ 4.5
The RoadRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 4.5
Land of MineRated ★ 3.5
The PianoRated ★ 4.0
ZatoichiRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
The FakeRated ★ 4.5
Stranger Than FictionRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0