Titles you rated
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0