Movies
Ratings
578
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
BrightRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Wind RiverRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
WindtalkersRated ★ 3.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
SplashRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
SpectralRated ★ 3.5
The AccountantRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.5