Titles you rated
The Vampire DiariesRated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 3.0
24Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0