Titles you rated
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 1.5