Movies
Ratings
433
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 4.0
Johnny English RebornRated ★ 4.0
Herbie Fully LoadedRated ★ 4.0
Taxi 4Rated ★ 5.0
The PurgeRated ★ 3.5
Superhero MovieRated ★ 4.5
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 4.0
Dirty DancingRated ★ 4.5
Ghost RiderRated ★ 4.0
Chinese ZodiacRated ★ 4.0
Æon FluxRated ★ 4.0
Speed RacerRated ★ 5.0
Premium RushRated ★ 4.5
Over the HedgeRated ★ 4.5