Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 3.5
The Squid and the WhaleRated ★ 4.0
American HoneyRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The Day He ArrivesRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Bad Boys for LifeRated ★ 2.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Altered StatesRated ★ 4.5
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 0.5
VertigoRated ★ 4.0