Titles you rated
The House of UsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0- The Girl PrincesRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
Tears in the AmazonRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 1.5
Haute CuisineRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 3.0
Juror 8Rated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 1.5
Jason BourneRated ★ 1.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 1.0
Extreme JobRated ★ 1.5