Titles you rated
SmugglersRated ★ 4.5
Young AhmedRated ★ 4.0
RedRated ★ 5.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Hunter KillerRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 3.0
YesterdayRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5