Series
Ratings
24
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
LutherRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5