Movies
Ratings
101
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 2.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 2.0