Series
Ratings
24
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 1.0
SignRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
GoblinRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5