Titles you rated
Fight ClubRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
AntitrustRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 4.0
PossessedRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
MineRated ★ 3.5
SpectralRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0