Titles you rated
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0