Movies
Ratings
121
What Women WantRated ★ 4.0
What IfRated ★ 3.5
Finding ForresterRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 0.5
The Terror LiveRated ★ 2.0
25th HourRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
X+YRated ★ 4.5
The Company MenRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Glory RoadRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
The Wedding RingerRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 2.5
FilthRated ★ 3.0