Series
Ratings
116- Hey! BumboRated ★ 4.5
- 2020년 우주의 원더키디Rated ★ 3.5
Science Ninja Team GatchamanRated ★ 5.0- The Blue SkyRated ★ 5.0
- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 4.5
- Silhwageukjang Joewa BeolRated ★ 4.0
- Duchiwa PpukkuRated ★ 4.5
- 14years old, YeongsimRated ★ 5.0
- Dragon LeagueRated ★ 5.0
Chief InspectorRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
- Jeonseorui Gohyang - Original SeriesRated ★ 5.0
- Mongsil EonniRated ★ 4.0
Time Travel TondekemanRated ★ 5.0- Widget, the World WatcherRated ★ 4.0
Ranma 1/2Rated ★ 5.0- TV's The Art of WarRated ★ 5.0
- Run HanyRated ★ 5.0
- PubertyRated ★ 5.0
- Burn! Top StrikerRated ★ 5.0