Movies
Ratings
27
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0