Titles you rated
StokerRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
Talk to MeRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Initiation LoveRated ★ 3.5
The Angriest Man in BrooklynRated ★ 4.0
The Hidden FaceRated ★ 3.5
The TouristRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Harry Potter 20th Anniversary: Return to HogwartsRated ★ 5.0