Titles you rated
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Run OnRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AemaRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0