Series
Ratings
74
I Need RomanceRated ★ 5.0
A Love To KillRated ★ 3.0
My Shy BossRated ★ 2.5
My Husband's WomanRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 3.5
Missing NineRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
The Black SwindlerRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0