Movies
Ratings
723
Just FriendsRated ★ 3.0
Hot FuzzRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
American PieRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
The 13th WarriorRated ★ 2.5
The Expendables 3Rated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 2.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 2.5
I Am The KingRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 2.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.5
Reign of FireRated ★ 4.0