Series
Ratings
19
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 1.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0